Torby foliowe

Torby foliowe proponowane przez nas wykonywane są w zależności od nakładu dwoma różnymi technikami druku: fleksografią (ilości od 5000 sztuk) i sitodrukiem (ilości do 5000 sztuk)

  • Torby typu 'market' z zakładką - uchwyt wycinany, zakładka górna (górne wywinięcie)
  • Torby DKT - uchwyt wycinany z podklejką wzmacniającą
  • Torby typu 'market' bez zakładki - uchwyt wycinany bez zakładki i bez podklejki
  • Torby z rączką
  • Torby typu koszulka

Dostępne folie: LDPE, HDPE, MDPE i biodegradowalne.

Torby foliowe dla Pedigree Zdjęcie firmy Lamela ze zbożem w tle na torbie z folii. Foliowe torby Junkers - Ciepło które polubisz. Stylowa, niebieska torba foliowa. Torby foliowe firmy NESCAFE Wąski model foliowych toreb, przeznaczony na napoje alkoholowe. Szuz Szop - foliowe torby z nadrukowanym borsukiem. Białe foliowe torby przeznaczone dla apteki.

Czy wiecie, że w Holandii przy każdym supermarkecie stoją pojemniki, do których mieszkańcy wrzucają zużyte torebki? A co więcej, do tych pojemników trafia aż 80% toreb wykonanych z folii. Polskie społeczeństwo też mogłoby się do tego przyzwyczaić, ale władze zamiast edukować, wolą zakazywać. Nie wszyscy o tym wiedzą, ale torby foliowe nie są trujące, a proces ich tworzenia nie zanieczyszcza środowiska. Co ważne, torby te mogą podlegać recyklingowi, dzięki czemu są ponownie wykorzystywane. Nasza firma, której specjalnością jest produkowanie toreb, ma świadomość wpływu noszonych opakowań na środowisko, dlatego też zajmujemy się tworzeniem toreb z folii biodegradowalnej. Foliowe torby są bardzo popularne, ponieważ charakteryzują się wieloma cechami cenionymi przez Klientów. Są przede wszystkim solidne i wytrzymałe. Z łatwością zmieścimy w nich nasze zakupy. Torby foliowe stosowane są przede wszystkim w handlu, bo to tam właśnie sprawdzają się najlepiej. Dlatego też, jeśli chciałbyś posiadać foliowe torby, które cechuje dodatni bilans ekologiczny, zgłoś się do naszej firmy.

witamy bempol
 

Projekt i wykonanie: StudioGraficzne.com